izmir jigolo arayan bayan numaraları

jigolo-resimleri120Bu numaraları bulmayı hepinizin istediğini biliyorum arkadaşlar.Yıllarca hizmet verdiğim bu rentboy sektörde bir çok bayan ve evli müşterim olmuş izmir jigolo ve bu kişilerin numaraları istedikleri takdirde   kayıtlı tutmaktayız.

Bir çok bayan ve evli ilişki yaşadığımız ve masaj ve masör  paketi uyguladığımız kişiler bulunmaktadır.Bunlar devamlı olarak farklı erkek istemede çeşit olması bakımından arayış içinde olmaktadırlar.

Eğer sizde bu numaralara ulaşmak istiyorsanız sitemize üye olmanız gerekli,Üyelik formunu kaldırdım çünkü bir çok saçma sapan teklif ve insanlar zamanımı çalmaktadır.

rentboy Üye olmanın tek yolu iletişim bölümüne tıklayarak bize yazmanız,Aylık 50 tl bedelle 1 ay gold üyeliğin tadını çıkarın.Merak etmeyin kat kat fazlasını alacaksınız tabi tipiniz,giyiminiz,konuşmanız,kadın dilinden anlayışınız ayrıca performansınız iyiyse.

Kendine öz güveni olan ekip arkadaşları aramaktayız.Sınırlı sayıda tabi ki bunu da belirtmekte fayda var.

Bir önceki konumuz olan izmir masör adlı yazımızda masörlükle ilgili genel bilgiler içermektedir.

izmir jigolo arayan bayan numaraları” üzerine 7 düşünce

  1. slm genc ve olgun bayanlar ben mehmet 1971 dogumlu yozgatta yasayan bakımlı sempatık sıcak kanlı hos sohbetlı bır beyım hos gecırmek ısteyen bayanların telefonlarını beklıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir